Witamy!

Zdolność do organizowania zbiorowego wysiłku, to podstawowe żródło sukcesów organizacji jako narzędzia osiagania celów w każdej dziedzinie aktywności ludzkiej

Bogate doświadczenie, kreatywność, wyobraźnia, wysoka jakość usług, jak również profesjonalny zespół młodych i lubiących nowe wyzwania ludzi z pasją, to główne atuty naszej firmy. Fundamentem naszej działalności jest organizacja imprez i eventów, a także organizacja konferencji, szkoleń i wydarzeń kulturalnych.

Naszą specjalnością są również niezapomniane i nietuzinkowe wyjazdy motywacyjne. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów i z dumą możemy stwierdzić, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających. Słyniemy z tego, że wdrażamy niecodzienne, czasami wręcz niemożliwe do zrealizowania projekty organizacji imprez. Oferując wyjazdy motywacyjne, dbamy o to, aby założony plan wyjazdu był najlepszą nagrodą dla Państwa pracowników. Dokładamy również wszelkich starań, aby oferowana przez nas organizacja konferencji i organizacja imprez były ściśle dostosowane do indywidualnych preferencji Klienta.

Swoimi działaniami udowadniamy, że przygotowując spotkanie biznesowe, konferencję, wyjazd motywacyjny nie potrzebujecie olbrzymiego budżetu oraz nieznanej technologii. Jedyne czego potrzebujecie, to ludzie z wiedzą, pomysłem i wyobraźnią, czyli tacy, jak my. Zapraszamy do współpracy!

 

20.03.2012

Golden Events partnerem Silesian Grand Prix of Curling

Już po raz drugi Golden Events zostało partnerem międzynarodowego turnieju Silesian Grand Prix of Curling. Impreza, która odbędzie się na lodowisku w Cieszynie jż po raz trzeci w tym roku odbędzie się w dniach 30 marca - 1 kwietnia. Nasza firma w partnerstwie z ChecSport oraz MT Partners odpowiada za szereg działań organizacyjnych i promocyjnych, a taże za realizację zawodów. SGP jest największą i najbardziej prestżową imprezą tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku weźmie w niej udział 30 drżyn z całej Europy. Więcej informacji o turnieju na www.silesiangp.pl