event zorganizowany dla firmy

Po co organizować eventy firmowe?

Wiele osób prowadzących stosunkowo nieduże przedsiębiorstwo nie chce organizować eventów firmowych obawiając się, że takie przedsięwzięcie wiąże się z koniecznością wydania dużych pieniędzy. To nieprawda, gdyż event firmowy nie musi być spektakularnym wydarzeniem, podczas którego serwowane będą najdroższe potrawy, może to być na przykład kolacja w gronie kilkunastu osób. Czy i dlaczego warto organizować eventy firmowe?

Rozwój firmy dzięki eventom w Krakowie

Podczas firmowego eventu rozmowy odbywają się w bardzo sprzyjającej atmosferze – smaczne jedzenie, kieliszek dobrego wina. To sprawia, że łatwiej niż na co dzień nawiązać znajomości, które mogą okazać się początkiem współpracy. Dodatkowo w czasie imprezy jej organizator może zadbać o to, by przestawić swój najnowszy produkt. Może się okazać, że już podczas wydarzenia uda się zyskać kilku klientów, jednak niezależnie od tego czy tak się stanie prezentacja i informacje na temat firmy z pewnością pozostaną w pamięci osób obecnych na evencie co może przynieść firmie korzyści w przyszłości.

Zgrany zespół kluczem do sukcesu

Każdy przedsiębiorca powinien zdawać sobie sprawę, że eventy Kraków mogą służyć nie tylko nawiązywaniu kontaktów biznesowych, lecz również być sposobem na budowanie zgranego zespołu pracowników. Nie da się ukryć, że w większości miejsc pracy atmosfera nie sprzyja nawiązywaniu bliskich relacji, które są bardzo ważne podczas budowania zespołu. Dobrym pomysłem jest organizacja eventu firmowego z myślą o pracownikach na przykład raz na pół roku. Taka impreza może przybrać różne firmy – kolacji połączonej z kilkugodzinną imprezą z tańcami, ale także wyjazdu, podczas którego pracownicy będą w zespołach rywalizować w różnych konkurencjach. Takie działanie pozwoli na zbudowanie zgranej grupy co przełoży się później na wyniki w pracy.